ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΤΑΜΟΙΒΗ ΜΑΣ

ΣΧΟΛΕΣ 2021
Κλεμπετσάνη Σοφία19.261
Κουμπαρίδου Ελένη19.181
Κουρκούτα Άννα18.677
Βρίγγα Υρώ18.569
Κοκολινάκης Νίκος18.337
Σαραμάντου Μαρία18.221
Φουντούκα Νικολ.17.995
Καλώνη Θεοδώρα17.843
Γιαννάκη Αφροδίτη17.816
Μακεδονιάδης Κ.17.810
Νούλη Ελευθερία17.652
Λιοτήρης Μάρκος17.513
Τεπελεκίδου Λία16.850
Φωτιάδου Γαλάτεια16.741
Τσολακίδης Περικλής16.413
Φρέγκος Κων/νος16.154
Τεπελεκίδου Αθηνά16.129
Γεωργιάδης Θοδωρής15.949
Χατζόπουλος Μιχάλης15.943
Βασιλειάδης Παναγ.15.884
Φασουράκη Όλγα15.876
Κουτσοκώστα Κατ.15.754
Λεούδη Μηλένα15.747
Ιακωβίδης Πολύδ.15.728
Πατακίδου Ελισάβετ15.526
Φωτιάδου Μαρία15.463
Αντζέμη Αγγελική15.300
Κάτσανος Νίκος15.285
ΣΧΟΛΕΣ 2019
ΓΚΙΟΥΛΟΥΜIΔΗΣ ΣΤEΛΙΟΣΙΑΤΡΙΚΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΤΟΥΜΠEΛΛΗ ΣΤEΛΛΑΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΚΟΥΤΣΟΥΡΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΣΑΡΚΙΣΙΑΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΠΘ)
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΑΡΚΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΛΕΞΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΑΜΑΚ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΝΙΑΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΑΜΑΚ)
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΑ ( ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΚΟΡΩΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΟΥΛΑΚΗ ΒΕΡΑΦΥΣΙΚΟ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑΧΗΜΙΚΟ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΕΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑΧΗΜΙΚΟ (ΓΙΑΝΝΕΝΑ)
ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΧΗΜΙΚΟ ( ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΜΑΚ)
ΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΠΘ)
ΣΚΑΜΑΓΚΑ ΑΝΘΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΠΑΜΑΚ)
ΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ( ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΒΕΣΚΟΥ ΦΕΝΙΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΛΙΝΑΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΓΟΥΣΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ (ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ)
ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΔΑΣΟΛΟΓΙΑ (ΑΠΘ)
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΩΝ-ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΣΟΥΣΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑ (ΣΙΝΔΟΣ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΏΝΗΣΓΕΩΛΟΓΙΑ ( ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
ΜΑΡΤΟΥ ΕΥΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
ΕΛΕΜΕΝΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ( ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΔΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣΣΧΟΛΗ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ
ΖΙΟΥΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΓΙΑΝΝΕΝΑ)
ΣΑΓΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΔΑΣΟΛΟΓΙΑ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΠΘ)
ΦΟΥΝΤΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΤΕΓΚΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΓΚΑΤΖΗ ΜΑΓΔΑΛΕΝΑΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
ΒΑΛΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΟΙΝΟΛΟΓΙΑ (ΔΡΑΜΑ)
ΣΤΑΘἐΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΟΥΜΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΜΑΚ)
ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ( ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟ!!!!)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΑ ( ΛΑΡΙΣΑ)
ΛΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ( ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΤΣΙΚΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΑΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΠΑΜΑΚ)
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΘΕΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΠΑΣΑΚΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΣΚΟΥΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΜΕΡΟΠΗΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΧΟΛΕΣ 2018
ΓΚΙΟΥΛΟΥΜΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΕΝΕΞΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΛΙΟΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΑΛΏΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΑΒΡΗΣ ΘΩΜΑΣΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΑΣΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΣΚΕΥΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΧΑΙΛΕΜΠΟΥΡΓΧ ΓΙΏΡΓΙΟΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΠΑΡΙΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΜΕΤΑΛΛΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΜΕΤΑΛΛΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΏΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΒΕΝΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ
ΜΑΣΏΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΚΟΥΤΣΟΥΝΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ-ΦΟΙΒΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΓΑΒΖΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΑΣΛΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΣΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΜΠΙΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΟΥΖΟΥΝΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΠΕΤΚΟΓΛΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΛΕΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΟΥΜΠΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΣΙΝΔΟΣ)
ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΚΟΥΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΚΑΔΕΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΙΑΓΚΟΥΤΖΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΛΙΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΕΛΗ ΑΝΝΑΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΏΡΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΤΑΚΗΣ ΑΝΤΏΝΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΟΥΤΣΙΑΝΑΣ ΝΙΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΑΝΏΛΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΜΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΖΙΓΚΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΑΝΔΡΕΟΥ ΟΡΦΕΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΣΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΗΙΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣΕΜΠΟΡΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ
ΣΑΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΤΕΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
ΣΤΟΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΘΕΟΔΏΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΕΝΕΞΕ ΜΑΡΙΑΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΗ ΚΟΡΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΕΝΕΞΕ ΣΟΦΙΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΠΑ ΚΩΝ/ΝΑΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΚΑΝΙΏΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΧΟΛΕΣ 2017
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΑΙΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ
ΛΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΠΘ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΜΠΟΥΝΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΠΘ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΑΠΟΥΣΟΥΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΞΑΝΘΗ
ΓΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΡΑΧΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΛΙΝΙ ΣΑΜΠΙΝΑΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΠΘ
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΠΘ
ΣΑΛΑΒΕΑ ΙΩΑΝΝΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΜΑΚ
ΜΠΑΚΟΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΜΑΚ
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΜΑΚ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑΧΗΜΙΚΟ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΦΩΤΗΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΠΘ
ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΚΡΗΤΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΣΑΜΟΣ)
ΠΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΟΣ ΜΙΛΤΟΣΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΑΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΜΑΚ
ΦΑΣΟΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΜΑΚ
ΜΠΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΜΑΚ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΘ
ΜΟΥΛΛΕΡ ΔΗΜΗΤΡΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΘ
ΒΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΒΟΛΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ
ΙΩΣΗΦΙΔΗ ΣΟΦΙΑΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΟΠΟΒΑ ΜΑΡΙΑΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΜΑΝΗ ΒΑΣΙΑΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΠΘ
ΓΙΑΓΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΒΟΛΟΣ
ΣΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΒΕΝΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΤΕΙ)
ΠΑΤΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΣ)
ΜΠΟΥΜΠΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (ΤΕΙ)
ΣΙΑΒΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΕΡΡΕΣ (ΤΕΙ)
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ (ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ)
ΓΚΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΣ)
ΑΝΔΡΕΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΜΑΝΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ -ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΣΑΣ)
ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΣ)
ΧΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ (ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΣ)
ΣΑΡΑΜΑΝΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΜΠΑΛΟΥΤΗ ΣΤΕΛΛΑΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΤΕΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)
ΣΑΡΑΚΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΣΧΟΛΕΣ 2016
ΤΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΣΠΑΡΤΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ (6ος)
ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΗΣ ΣΤΕΡΙΟΣΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ
ΜΑΝΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΙΝΑΓΕΩΠΟΝΙΑ ΑΠΘ
ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣΦΥΣΙΚΗ ΑΠΘ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΣΤΡΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ (16ος)
ΚΩΤΟΥΔΗΣ ΜΑΝΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΠΘ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΛΤΟΣΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΚΝΑ ΣΤΕΛΛΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑ-ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑ ΑΤΕΙ ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 15
ΓΚΡΟΖΤΑΝΟΒΑ ΜΑΡΙΑΓΕΩΠΟΝΙΑ ΣΙΝΔΟΣ ΑΤΕΙ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΕΛΙΝΑΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΕΡΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ
ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣΟΙΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΤΩΝ ΔΡΑΜΑ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΑΤΕΙ Θεσ/νίκη
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΑΤΕΙ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΠΑΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣΔΑΣΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΛΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΟΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΜΑΚ
ΜΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΜΟΥ
ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΖΩΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΓΕΩΠΟΝΙΑ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΝΙΗΛΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΜΥΤΗΛΗΝΗ
ΓΙΑΓΚΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΥΛΟΣΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ
ΠΕΤΣΑΓΚΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΜΙΑ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΣΑ 31
ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣΠΟΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 3ος
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΟΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΜΑΚ 9η
ΤΡΙΑΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΑΜΑΚ)
ΕΛΕΜΕΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΑΜΑΚ)
ΔΟΙΡΑΝΛΗ ΦΑΝΗΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΟΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΜΑΚ 11η
ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1ος
ΧΑΡΙΖΑΝΗ ΚΟΡΙΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΟΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΜΑΚ 49η
ΣΟΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΕΣΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΓΔΑΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΠΘ 9η
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΓΙΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΑΜΑΚ)
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΠΘ
ΓΕΡΕΜΠΑΚΑΝΛΑΡ ΗΛΙΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΠΘ
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΠΘ
ΦΡΕΓΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΑΜΑΚ)
ΠΑΤΡΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΠΘ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΤΕΙ ΣΙΝΔΟΣ
ΤΗΛΙΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΑΜΑΚ)
ΣΤΕΦΑ ΜΑΡΙΑΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
ΣΟΥΛΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΑΜΑΚ)
ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑ
ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΚΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & Μ.Μ.Ε.
ΜΟΥΧΤΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΧΠΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΠΘ
ΣΧΟΛΕΣ 2015
ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΦΥΣΙΚΟ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΑΒΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΑΜΑΚ)
ΛΙΑΣΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΕΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΠΑΜΑΚ)
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΖΙΩΝΑ ΕΛΛΗ ΙΑΤΡΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΘΥΜΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΘΥΜΙΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΤΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΜΑΚ) (16Η)
ΣΑΜΑΡΑ ΘΩΜΑΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΠΑΜΑΚ)
ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΛΟΓΣΤΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΚΙΟΥΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΜΑΚ)
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΦΥΣΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΒΟΡΡΑΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΑΠΘ)
ΦΡΕΓΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΑΜΑΚ)
ΠΑΛΑΤΙΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΙΣΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΡΗΤΗ)
ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΜΑΚ)
ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ (ΠΑΜΑΚ)
ΜΙΜΙΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΝΤΑΛΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΟΥΡΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΠΑΜΑΚ)
ΜΑΝΙΤΣΑΣ ΛΑΕΡΤΗΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΓΙΑΝΝΕΝΑ)
ΑΔΑΜ ΑΝΘΙΜΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΜΑΚ)
ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ (ΘΡΑΚΗ)
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΡΙΠΟΛΗ
ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΜΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΡΑΜΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΛΟΓΣΤΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΑΠΘ)
ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΡΑΚΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑΤΕΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΣΙΝΔΟΣ)
ΓΙΑΓΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΜΠΛΙΟΥΧΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣLOGISTIC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΠΑΜΑΚ)
ΤΖΙΝΤΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΒΟΛΟΣ)
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΠΘ)
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗ ΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΙΣΤΟΡΙΚΟ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΕΡΖΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΖΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΠΘ
ΚΑΡΑΒΕΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑLOGISTICS ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2014
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΤΡΟΣΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Α.Π.Θ.)
ΖΕΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Α.Π.Θ.)
ΒΕΝΙΟΎ ΕΙΡΗΝΗΙΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΎΠΟΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΚΕΎΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Α.Π.Θ.)
ΧΗΑΣΤΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
ΧΑΤΖΗΩΤΙΑΔΟΥ ΧΑΡΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Α.Π.Θ.)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Α.Π.Θ.)
ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Α.Π.Θ.)
ΜΠΑΝΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Α.Π.Θ.)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΛΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΧΑΛΕΠΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ Μ.Μ.Ε. Α.Π.Θ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΦΗΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Α.Π.Θ.
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Α.Π.Θ.)
ΛΟΥΔΟΒΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Α.Π.Θ.)
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Α.Π.Θ.)
ΜΠΑΣΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΒΟΛΟΣ
ΜΑΥΡΟΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΞΑΝΘΗ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΦΩΚΙΩΝΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΞΑΝΘΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΜΗΧΑΝ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ
ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ
ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΣΠΎΡΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΧΑΝΙΑ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΤΗΛΕΠΕΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤ.ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΓΚΑΤΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΜΙΑ (ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
ΠΡΟΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΜΙΑ (ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
ΔΗΜΤΣΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΧΡΗΣΤΟΣΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΜΠΟΥΝΑΡΕΛΗ ΧΡΎΣΑΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΔΕΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΧΡΥΣΟΒΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΠΑΝΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΕΚΜΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΜΑΛΕΓΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΧΗΜΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Α.Π.Θ.)
ΧΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΣ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΚΑΣΑΜΠΑΛΗ ΣΙΣΣΥΤΕ.ΦΑ.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΒΑΡΤΑΜΠΕΝΙΑΝ ΖΑΒΕΝΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΛΕΒΕΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣΓΕΩΠΟΝΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Α.Π.Θ.)
ΤΣΙΦΟΥΤΑΚΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣΤ.Ε.Ι. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΠΑΡΔΑΚΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΒΑΛΑ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΔΩΡΑΤ.Ε.Ι. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΤΣΑΟΎΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΑΝΟΣΤ.Ε.Ι. ΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΙΝΔΟΣ
ΓΑΒΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΤ.Ε.Ι. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΜΠΙΤΖΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΚΙΟΥΛΟΥΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΑΡΤΑΣ
ΕΎΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΤ.Ε.Ι. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΙΝΔΟΣ
ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣΤ.Ε.Ι. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣΤ.Ε.Ι. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΤΖΙΝΤΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΤ.Ε.Ι. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΧΟΛΕΣ 2013
ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣHΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ &ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΣΑΧΠΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣHΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ &ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΞΑΝΘΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣHΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ &ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΔΏΡΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΜΙΚΏΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΜΑΚ
ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΣΏΦΛΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣΠΟΛΙΤΙΚΏΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΑΝΤΏΝΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ & ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣΣΑΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΣΤΕΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣΜΗΧΑΝΙΚΏΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΣΑΛΕΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣHΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ &ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΞΑΝΘΗ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΜΙΚΏΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΙΑΓΚΟΥΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΏΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΏΝ ΕΠΙΣΤΗΜΏΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΜΑΚ
ΧΑΡΙΣΗΣ ΘΑΝΟΣΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΚΟΙΟΥ ΜΑΡΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΏΝ ΕΠΙΣΤΗΜΏΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΜΑΚ
ΒΟΡΡΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΟΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣΠΟΛΙΤΙΚΏΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣΜΟΥΣΙΚΏΝ ΣΠΟΥΔΏΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣHΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΕΝΕΞΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡ/ΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΜΑΚ
ΒΟΥΖΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΏΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΕΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΙΟΥΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΏΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΛΑΓΚΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΧΗΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣΜΗΧ/ΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΏΝ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΡΩΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΕΣ
ΧΑΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΠΟΛΙΤΙΚΏΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ &ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣΓΕΩΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΤΟΠΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΙΑΤΡΙΚΏΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΙΟΔΏΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣΜΗΧΑΝΙΚΏΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟ (ΣΥΡΟΣ)
ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΜΑΝΏΛΗΣΗΛΕΚΤΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ.ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΏΝ ΠΟΡΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΓΚΙΟΥΛΟΥΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΟΥΡΓΙΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣΧΕΔΙΟ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΕΝΔΥΣΗΣ ΤΕΙ ΚΙΛΚΙΣ
ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΏΝ ΕΠΙΣΤΗΜΏΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΜΑΚ
ΓΚΟΛΕΤΣΟΣ ΣΤΕΡΙΟΣΠΟΛΙΤΙΚΏΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ &ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΤ.ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΚΑΡΟΣΙΣΤΟΡΙΚΟ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΜΑΛΟΥΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑΝΗΠΙΑΓΩΓΏΝ ΑΠΘ
ΣΧΟΛΕΣ 2012
ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1Η
ΠΕΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΡΠΟΡΗ ΑΜΑΝΤΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΑΧΠΑΖΗ ΑΣΗΜΙΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΠΘ 2Η
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΙΓΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΡΒΕΡΗ ΣΤΕΛΙΑΝΑΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΑΧΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑΧΗΜΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΙΟΥΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7ΟΣ
ΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑΓΕΩΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΕΖΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑΓΕΩΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΙΣΧΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΚΟΒΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΜΠΙΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΤΣΑΟΥΣΗ ΤΑΝΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΤΕΛΛΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΑΓΓΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗΤΜΗΜΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΑΧΠΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 4Η
ΣΩΤΗΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ
ΜΠΟΤΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΤΕΙ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΙΝΔΟ
ΜΠΑΝΑΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΕΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
ΖΥΓΑΣ ΧΑΡΗΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΤΕΛΗ ΛΙΤΣΑΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΑΣΩΝΤΕΙ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΛΑΡΙΣΣΑΣ
ΜΑΡΑΓΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΥ
ΧΑΡΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΕΡΡΕΣ ΤΕΙ
ΜΠΕΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΥΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΥΡΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΧΟΛΕΣ 2011
ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΔΑΝΑΗΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Α.Π.Θ)
ΓΚΟΤΖΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ( Α.Π.Θ)
ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΟΛΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΥΡΙΑΖΗ ΙΩΑΝΝΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΣΩΦΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΘΡΑΚΗ (ΞΑΝΘΗ)
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΡΗΤΗ (ΧΑΝΙΑ)
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ , ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΛΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,Α.Π.Θ)
ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΕΛΕΤΙΑΔΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜΙΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Α.Π.Θ)
ΜΠΑΙΚΟΥΣΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ( Α.Π.Θ)
ΤΣΩΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΓΕΩΠΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΗΜΟΥΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,Α.Π.Θ)
ΧΑΤΖΗΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΡΗΤΗ)
ΓΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΙΠΛΙΤΖΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ ΤΗΛΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΞΑΝΘΗ)
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΟΒΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΡΟΥΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΡΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕΠΙΣΤΙΜΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΕΡΓΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΠΙΣΤΙΜΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ Μ.Μ.Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(Α.Π.Θ)
ΔΕΛΑΒΕΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΡΙΒΕΝΤΣΗ ΣΟΦΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΜΙΧΑΛΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΡΟΔΟΣ
ΜΟΥΖΑΚΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΨΥΛΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΣΑ)
ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΒΕΡΓΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΣΑΣ
ΓΟΛΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΣΙΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΑΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΟΥΦΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΡΠΟΡΗ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΓΚΟΛΕΤΣΟΥ ΘΕΟΔΟΤΑΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΛΑΡΙΣΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΣΧΟΥ ΖΩΗ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ ΛΑΡΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΦΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΜΟΝΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΣΧΟΛΕΣ 2010
ΚΡΙΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΦΙΛΟΞΕΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
ΔΡΥΜΟΝΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΙΑΤΡΙΚΗ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΠΑΣΣΙΑ ΚΑΛΙΟΠΗΙΑΤΡΙΚΗ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΣΤΡΟΜΠΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛ. ΘΡΑΚΗ
ΜΙΣΙΟΥ ΡΑΝΙΑΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑ ΒΑΪΑΟΙΚΟΝΙΜΙΚΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΡΤΑ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΕΙΤΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΣΙΝΔΟ
OΤΑΠΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΑΠΕΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗΟΙΚΟΜΙΚΟ ΒΟΛΟΥ (ΜΕΤΑΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΜΗΧΑΝΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΜΑΥΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑΜΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΙΟ
ΔΥΜΟΘΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΧΗΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΟΣΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΡΑΝΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΕΚΕΣΗΣ ΝΙΚΟΣΦΥΣΙΚΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΚΑΣΑΜΠΑΛΗ ΜΑΓΔΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Π.Θ
ΚΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΚΟΖΑΝΗ
ΣΑΡΑΣΙΔΟΥ ΒΙΚΥΙΑΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΛΑΡΙΣΣΑ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΝΑΤΑΣΣΑΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ & ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΤΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΣΧΕΔΙΑΣΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟ ΕΠΙΠΛΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΜΠΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑ
ΧΑΤΖΗΑΓΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΦΑΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΛΑΓΙΑΛΗΣ ΤΑΣΟΣΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Α.Τ.Ε.Ι
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗ
ΜΑΡΑΓΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΑΡΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΖΩΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΑΡΤΑ
ΚΟΝΤΕΛΑΤΣΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
ΚΟΥΚΟΥΤΖΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟ ΜΕΣΣΟΛΟΓΓΙ
ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Π.Θ
ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣΖΩΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΛΑΡΙΣΣΑ
ΤΣΙΡΚΙΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣΔΙΕΘΝΕΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
ΤΕΡΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΖΑΝΗ
ΛΑΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΜΟΥΔΑΝΙΑ
ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣΑ.Τ.Ε.Ι ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ
ΑΝΔΡΕΑΣΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ (ΜΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΤΗ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΠΑΠΑΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛ. ΘΡΑΚΗ
ΤΑΝΤΣΕ ΕΛΕΝΗΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΟΣΜΑΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣΤΕΦΑΑ
ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΣΙΝΔΟ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΜΟΥΖΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΕΡΡΕΣ
ΒΕΛΠ ΒΑΝΕΣΣΑΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ