ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2006 - 2007
ΑΕΙ
Θετική - Τεχνολογική
1 ΤΣΟΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2 ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3 ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΡΕΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
4 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
5 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8 ΜΑΝΩΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 ΚΑΘΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΧΗΜΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
12 ΤΖΕΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
13 ΤΖΕΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΕΘΝΩΝ Κ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
14 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15 ΤΣΕΛΙΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
16 ΠΑΖΑΡΛΟΓΛΟΥ ΣΕΒΗ ΔΙΕΘΝΩΝ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Θεωρητική
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2 ΣΤΟΝΙΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
4 ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
5 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΝΕΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
6 ΓΚΟΥΜΑ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 ΝΤΟΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8 ΠΑΠΑ ΛΙΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΒΟΛΟΥ
9 ΚΡΙΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 ΜΠΟΥΝΑΡΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
11 ΜΠΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
12 ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
13 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
14 ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΠΑΙΔ. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
TEI
Θετική - Τεχνολογική
1 ΦΑΜΙΛΟΝΙΔΟΥ ΣΑΝΤΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3 ΚΟΥΦΟΥΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4 ΚΟΥΚΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5 ΛΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΕΦΑΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6 ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΟΥ ΑΤΖΕΛΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
7 ΖΟΥΝΤΣΑ ΤΑΝΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8 ΜΠΟΥΝΑΡΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
9 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
10 ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11 ΚΑΣΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
12 ΠΑΠΑΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΚΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
14 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15 ΚΑΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
16 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
17 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
18 ΤΣΙΛΙΓΚΑΡΙΔΟΥ ΤΖΙΝΑ ΣΧΕΔΙΟΥ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
19 ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
20 ΤΟΥΤΣΙΟΥ ΕΥΗ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21 ΡΕΙΖΗ ΑΤΖΕΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
22 ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
23 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΜΥΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
24 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΙΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
25 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚ. ΚΟΙΝ.-ΣΥΝΕΤΑΙΡ.ΕΠΙΧ&ΟΡΓΑΝ.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
26 ΔΕΛΗΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
27 ΤΕΖΑΨΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΕΡΡΩΝ
28 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ
29 ΔΕΡΜΟΥΤΖΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΛΟΓΙΟΥ
30 ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ Κ΄ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
Θεωρητική
1 ΠΕΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2 ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ ΠΕΝΥ ΙΣΤΟΡΙΑΣ Κ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3 ΠΑΡΙΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4 ΤΑΣΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ