ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2008 - 2009
ΑΕΙ
Θετική - Τεχνολογική
1 Μεταξά Σοφία Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Μακεδονίας
2 Χαλβατζής Βαγγέλης Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
3 Τσαλπαράς Φάνης Μαθηματικό Ιωαννίνων
4 Ναλμπάντη Κατερίνα Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
5 Λιούπη Φρύνη Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Μακεδονίας
6 Αλεξανδρίδου Νιόβη Λογιστικής και Χρηματοοικονομικης Μακεδονίας
7 Αποστόλου Απόστολος ΣΜΥ όπλα
8 Ηλιάδης Αντώνης Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης
9 Παπαστυλιανός Στέλιος Ευελπίδων Όπλα
10 Πέτρου Κωνσταντίνος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Μακεδονίας
11 Χαριτίδης Χρήστος Μαθηματικό Ιωαννίνων
12 Αρβανιτίδης Χρήστος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Ξάνθης
13 Αγιαννίδου Άσπα Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
14 Φωτιάδης Γιώργος Εφαρμοσμένης πληροφορικής Μακεδονίας
15 Σακαλίδης Κανδιανός ΤΕΦΑΑ Θεσσαλονίκης
16 Χατζηαθανασίου Κωνσταντίνα Γεωπονίας Θεσσαλονίκης
17 Μπαμπάτσικου Άννα-Μαρία Γεολογίας Θεσσαλονίκης
18 Λόλας Γιάννης ΤΕΦΑΑ Θεσσαλονίκης
19 Ταχματζίδης Σάββας Ηλεκτρ.Μηχ. Και Μηχ. Υπολ. Ξάνθης
20 Ρωμανόπουλος Κώστας Δασολογίας Ορεστιάδας
21 Ροδόπουλος Χρήστος Δασολογίας Θεσσαλονίκης
22 Καμπάκης Γιώργος Μαθηματικό Σάμου
23 Στυλίδου Βίλμα Χημικό Ιωαννίνων
24 Παπαμίχου Κλεοπάτρα Φυσικό Θεσσαλονίκης
25 Μπουναρέλη Μαρία ΟΙκονομικών Επιστημών Κρήτης
26 Κωτσίδης Σωτήρης Τεχνολογίας και Επιστ. Υλικών Ιωαννίνων
Θεωρητική
1 Λουδοβάρη Αφροδίτη Παιδαγωγικό Ιωάννινα
2 Λαζαρίδου Κατερίνα Πολιτικών Επιστημών Κομοτηνής
3 Μπούλια Ηλιάνα Αγγλική Φιλολογία
4 Θεοδωρίδου Ευαγγελία Δημοσιογραφίας θεσσαλονίκης
5 Θωμαϊδης Γιάννης Νομικής θεσσαλονίκης
6 Αντωνιάδου Ιωάννα Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
7 Χοϊδου Μακρίνα Νομικής Κομοτηνής
8 Στεριάκας Θανάσης Πολιτικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
9 Τσαραμπουλίδης Γιώργος Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης
10 Ισχνόπουλος Ανέστης Κοινωνικής διοίκησης Κομοτηνής
11 Πολυχρονίδου Νάσια Θεατρικών σπουδών Ναυπλίου
12 Σταυρακίδης Παναγιώτης Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης
TEI
Θετική - Τεχνολογική
1 Στρομπίνης Γιώργος Ιατρικών εργαστηρίων
2 Κώνστα Ελένη Νοσηλευτική Ιωαννίνων
3 Σαρατζίδου Σοφία Τεχνολογίας Γραφικών Τεχνών Αθήνας
4 Κότσιφα Μαρία Νοσηλευτικής Θεσσαλονίκης
5 Αλάγιαλης Δημήτρης Διοίκηση Επιχ.Αγροτ.Προιοντ.και τροφίμων Αγρίνιο
6 Παναγάκη Μαίρη Νοσηλευτικής Λάρισας
7 Κουλμεζόγλου Βασίλης Λογιστικής Λάρισας
8 Οικονομίδης Ηλίας Μηχανολογίας Σερρών
9 Παπαδοπούλου Νάνσυ Διοήκηση Επιχειρήσεων Σερρών
10 Τσαλουχίδου Βικτώρια Νοσηλευτίκης Λάρισας
11 Κουτρούκη Ευγενία Πληροφορική Σερρών
12 Ζηντιρίδης Αλέξανδρος Λογιστικής Σερρών
13 Παπαδόπουλος Θεόφιλος Διαχείρηση Περιβάλλοντος Αγρίνιο
14 Κεσίδου Σοφία Λογιστική Σερρών
15 Χατζή Εύη Πλροφορικής και επικοινωνιών Σερρών
16 Βερβέρης Βαγγέλης Ηλεκτρολογίας Λάρισας
17 Κυριακίδης Πέτρος Σχεδιασμού και τεχνολογίας ξύλου και επίπλων