ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2009 – 2010
Γ' Θετική - Τεχνολογική
1 Κριαρίδου Χριστίνα Βιολογικό Θεσ/νικη
2 Φιλοξενίδου Άρτεμη Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής Θράκη Αλεξ/πολη
4 Δρυμονίτη Φωτεινή Διοίκηση Επιχειρήσεων Κομοτηνή
5 Κυριαζίδου Αναστασία Ιατρική Γιάννενα
6 Πασσιά Καλιόπη Ιατρική Γιάννενα
7 Στρομπίνης Γιώργος Ηλ/γων Μηχ. & Μηχ. Υπολ. Θράκη
8 Μίσιου Ράνια Φυσικό Θεσσαλονίκης
9 Αποστολάρα Βαϊα Οικονιμικό Ρέθυμνο
10 Δημητριάδου Βασιλική Πληροφορική Άρτα
11 Παντελίδης Άγγελος Τεχνολογία Τροφίμων Θεσσαλονίκης
12 Σειτανίδου Άρτεμις Πληροφορική Σίνδο
13 Oταπασίδης Παναγιώτης Τυποποίηση & Διακίνηση προιόντων Κατερίνη
16 Καπέτα Αγγελική Οικομικο Βόλου
17 Καρατζιώτης Αλέξανδρος Μηχανικές επιστήμες υλικών Γιάννενα
18 Θεοδωρίδης Θοδωρής Φυσικό Θεσ/νικη
20 Μαυράκη Σπυριδούλα Μχανικών οικονομίας & διοίκησης Χίο
23 Δυμόθυρας Νίκος Πληροφορική Θεσ/νικη
25 ΧηΙωακειμίδης Σάββας Λογιστική Σέρρες
26 Κοσμάς Γιάννης Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων
27 Τρανός Δαμιανός Φυσικό Ιωαννίνων
28 Μεκέσης Νίκος Φυσικό Γιάννενα
29 Κασάμπαλη Μάγδα Οικονομικό Θεσσαλονίκης Α.Π.Θ
30 Κάτσιου Ελένη Βιοτεχνολογίας & προιόντων Κοζάνη
31 Καραμιχαλάκης Θοδωρής Ηλεκτρολογία Κοζάνη
32 Σαρασίδου Βίκυ Ιατρικά εργαστήρια Λάρισσα
33 Παπαπετρίδης Τηλέμαχος Λογιστική Σέρρες
34 Παπαθανασίου Ελισάβετ Διοίκηση Επιχειρήσεων Κοζάνη
35 Τσιαμπίρης Θωμάς Σέρρες
37 Κουτσούρα Νατάσσα Ανακαίνιση & Υποκαταστάση Κτιρίων Τρίκαλα
38 Τάσιος Γιώργος Σχεδιασού τεχνολογίας ξύλο έπιπλο Καρδίτσα
40 Μπέτου Μαρία Επεξεργασία πληροφοριών Καβάλα
41 Χατζηαγοράκης Παν ΤΕΦΑΑ Σερρών
45 Αλάγιαλης Τάσος Ζωϊκής Παραγωγής Α.Τ.Ε.Ι
46 Αβραμίδης Κωνσταντίνος Λογιστική Καβάλας
47 Παυλίδης Αλέξανδρος Βιομηχανικού Σχεδιασμού Κοζάνη
48 Μαραγγουδάκης Γιάννης Λογιστική Θεσ/νικης
49 Φαρδής Γιώργος Ζωική παραγωγή Άρτα
51 Κοντελατσίδης Μάριος Ικάρων (ΣΙ) Ιπτάμενοι Γενική Σειρά
52 Κουκουτζέλης Ευάγγελος Αστυφυλάκων
53 Κωνσταντινίδης Βασίλης Αυτοματισμό Μεσσολόγγι
54 Σαχπαζίδης Τάσος Σαχπαζίδης Σέρρες
55 Δεδούσης Απόστολος Οικονομικό Θεσσαλονίκης Α.Π.Θ
56 Γραικός Αρχιμήδης Ζωική παραγωγή Λάρισσα
57 Τσιρκινίδης Γρηγόρης Διεθνές εμπόριο Ηγουμενίτσα
59 Τερζή Κατερίνα Χρηματοοικονομικό Καζάνη
60 Λάιος Θανάσης Τεχνολογίας Αλιείας & Υδατοκαλλιέργειας Μουδανιά
62 Ταχτσίδης Ηλίας Α.Τ.Ε.Ι Θεσσαλονίκης
63 Καρακατσάνης Στέλιος Ιχθυοκαλλιέργεια Μουδανιά
64 Ανδρεασίδης Λεωνίδας Διοίκηση Επιχειρήσεων Σέρρες
67 Χαραλαμπίδης Ιορδάνης Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιαδα
71 Παπαστυλιανός Στέλιος Ηλ/γων Μηχ. & Μηχ. Υπολ. Θράκη
Γ' Θεωρητική
1 Τάντσε Ελένη Μαιευτική Δυτική Μακεδονία
2 Καρασαββίδου Κατερίνα Νομική Θεσ/νικης
3 Πολυχρονίδου Αντιγόνη Διοίκηση επιχειρήσεων Σέρρες
4 Κοσμαρίκας Νίκος ΤΕΦΑΑ
5 Μπαιρακτάρη Γλυκερία Μαιευτική Σίνδο
6 Χριστοδούλου Φίλιππος Πολιτικές Επιστήμες Θεσ/νικη
7 Μουζακίδης Παντελής Λογιστική Σέρρες
8 Βέλπ Βανέσσα Γερμανική φιλολογία Θεσ/νικη