ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010 - 2011
ΑΕΙ
Θετική - Τεχνολογική
1 Μιχαλάτου Δανάη Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκη (Α.Π.Θ)
2 Γκοτζαμπουγιούκη Ιωάννα Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκη ( Α.Π.Θ)
3 Σαμαράς Δημήτριος Πολικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη)
4 Κυριαζή Ιωάννα Μηχανικών Περιβάλλοντος Θράκης (Ξάνθη)
5 Σώφλος Δημήτριος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Θράκη (ξάνθη)
6 Ιωάννου Νικόλαος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Κρήτη (Χανιά)
7 Δεληγιαννίδης Παντελής Μηχανικών Η/Υ , Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων Θεσσαλία (Βόλος)
8 Κλαδοβασιλάκης Νικόλαος Μηχανολόγων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη,Α.Π.Θ)
9 Κλεισιάρης Γιώργος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος)
10 Μελετιάδου Ιωακειμίνα Οικονομικό Θεσσαλονίκης (Α.Π.Θ)
11 Μπαικούσης Σοφοκλής Οικονομικό Θεσσαλονίκης ( Α.Π.Θ)
12 Τσωμίδου Δήμητρα Κτηνιατρική Θεσσαλονίκη
13 Αναστασιάδου Δήμητρα Χημικό Ιωαννίνων
14 Καρπούζης Αντώνιος Γεωπονία Θεσσαλονίκη
15 Δημουλιά Ειρήνη Μηχανολόγων Μηχανικών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη)
16 Κεχαγιάς Κωνσταντίνος Μηχανολόγων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη,Α.Π.Θ)
17 Χατζηιωακειμίδης Σάββας Μηχανικων Περιβάλλοντος (Κρήτη)
18 Γαβράς Βασίλης Μαθηματικό Θεσσαλονίκης
19 Μπιπλιτζής Σωκράτης Μαθηματικό Ιωαννίνων
20 Σπάρταλης Χριστόφορος Μαθηματικό Ιωαννίνων
21 Τσουμάνης Κωνσταντίνος Μηχανικός Η/Υ Τηλεποικοινωνιων και δικτύων Θεσαλίας (Βόλος)
22 Αβραμίδου Πολυξένη Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Θράκης Ξάνθη)
23 Δεληγιαννίδης Ευθύμης Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη)
24 Πετρίδου Αργυρώ Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
25 Χρυσοβελίδης Γεώργιος Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη)
26 Αποστόλου Θεόδωρος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας Θεσσαλονίκη
27 Γρούνας Αναστάσιος Αστυφυλάκων
28 Ράλλης Κωνσταντίνος Επιστιμών Φυσικής Αγωγης και Αθλητισμού Θεσσαλονίκης
29 Βεργή Γεωργία Επιστιμών Φυσικής Αγωγης και Αθλητισμού Θεσσαλονίκης (Σέρρες)
Θεωρητική
1 Χατζηβασιλείου Μαρίνα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος)
2 Γιουβανούδη Κωνσταντία Φιλολογία Ιωαννίνων
3 Γώτη Αικατερίνη Πολιτικών Επιστημών Θεσσαλονίκη
4 Μουρατίδου Σοφία Διεθνων και Ευρωπαικών Σπουδων Μακεδονίας
5 Αραμπατζίδου Μαρία Δημοσιογραφίας και Μ.Μ.Ε Θεσσαλονίκη(Α.Π.Θ)
6 Δελαβερίδου Άννα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης
7 Κριβέντση Σοφία Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα)
8 Μιχαλούλη Μαρία Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Ρόδος
9 Μουζακίδου Δανάη Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας (Ιωάννινα)
TEI
Θετική - Τεχνολογική
1 Ψύλλος Φώτιος Διοίκηση Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος)
2 Φαρμακιώτη Αικατερίνη Ιατρικών Εργαστηρίων (ΤΕΙ Λάρισσα)
3 Ντόντης Στέφανος Φυσικοθεραπείας Λαμία
4 Βέργος Λευτέρης Διοίκηση Επιχειρήσεων Λάρισσας
5 Γολιδόπουλος Κωνσταντίνος Διοίκηση Επιχειρήσεων Σερρών
6 Μπέτσιου Αλεξάνδρα Νοσιλευτικής Θεσσαλονίκης
7 Σαπουντζής Κωνσταντίνος Φυτικής Παραγωγής Θεσσαλονίκης
8 Νάτσιος Σωτήρης Φυτικής Παραγωγής Θεσσαλονίκης
9 Αβραμίδης Λάζαρος Λογιστικής Θεσαλονίκη
10 Κουφουνάκης Παναγώτης Λογιστικής Θεσαλονίκη
11 Διαμαντίδης Παντελής Λογιστικής Θεσαλονίκη
12 Παπαπετρίδης Τηλέμαχος Λογιστικής Θεσαλονίκη
13 Διαμαντίδης Ραφαήλ Λογιστικής Σέρρες
14 Παρπόρη Άννα- Μαρία Λογιστικής Σέρρες
15 Γκολέτσου Θεοδότα Διατροφής και Διαιτολογίας Λάρισσας (Καρδίτσα)
16 Ζαφειρίου Πέτρος Τεχνολογίας Τροφίμων Λάρισσας (Καρδίτσα)
17 Τανταλίδης Ραφαήλ Μηχανολογίας Σέρρες
18 Πάσχου Ζωή Σχεδιασμού και Τεχνολογίας Ξυλου και Επίπλου Λάρρισας (Καρδίτσα)
19 Εφραιμίδης Σπύρος Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών Δυτικής Μακεδονίας (Καστοριά)
20 Φίλης Πέτρος Εφαρμογών Πληροφορικής και Διοίκησης στην Οικομονία Δυτικής Μακεδονίας (Γρεβενά)
21 Μπαράκος Θεόδωρος Τυποποίησης και Διακίνησης Προιόντων Θεσσαλονίκης (Κατερίνη)