ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2011 - 2012
ΑΕΙ
Θετική - Τεχνολογική
1 Υφαντίδου Σοφία Πληροφορική Θεσ/νικης 1η
2 Πέντας Νικόλαος Ιατρική Θεσ/νικης
3 Παρπόρη Αμάντα Πληροφορική Θεσ/νικης
4 Νούλη Αικατερίνη Πληροφορική Ιωαννίνων
5 Δημητριάδου Σοφία Χημικών Μηχανικών Πάτρας
6 Σαχπάζη Ασημίνα Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νικης ΑΠΘ 2η
7 Πετρίδου Μαριαλένα Μαθηματικό Ιωαννίνων
8 Λίγκας Ραφαήλ Φυσικό Θεσ/νικης
9 Ζάχος Λάμπρος Φυσικό Ιωαννίνων
10 Βαρβέρη Στελιάνα Φυσικό Πάτρας
11 Ταχταλίδου Σοφία Χημικό Ηρακλείου
12 Λιούπης Πέτρος Γεωπονίας Θεσ/νικης 7ος
13 Ταξοπούλου Μαριαλένα Γεωλογία Θεσ/νικης
14 Ζέζου Ανθούλα Γεωλογία Θεσ/νικης
15 Δαμιανίδου Νικολέτα Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νικης
16 Σκαμάγκας Μιχάλης Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νικης
17 Φαρμακιώτη Κατερίνα Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νικης
18 Ισχνόπουλος Παναγιώτης Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νικης
19 Βάκας Δημοσθένης Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νικης
20 Αγγέλλου Στέλλα Οικονομικών Επιστημών Θεσ/νικης
21 Κουντουράς Σταύρος Οικονομικών Επιστημών Ιωαννίνων
22 Στουγιάννης Θεόδωρος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσ/νικης
23 Κοκοβίδης Σίμος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσ/νικης
24 Χαλεπλής Αναστάσιος Διοίκηση Επιχειρήσεων Κομοτηνής
25 Χαραλαμπίδης Τριαντάφυλλος Διοίκηση Επιχειρήσεων Κομοτηνής
26 Μπίσκου Θεοδώρα Διοίκηση Επιχειρήσεων Κομοτηνής
27 Λαμπριανίδης Χάρης Χρηματοοικονομικό Κοζάνης
Θεωρητική
1 Φυτοπούλου Χριστίνα Νομική Κομοτηνής
2 Τσαούση Τάνια Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης
3 Κεχαγιά Στέλλα Παιδαγωγικό Θεσ/νικης
4 Μαραγγουδάκη Ελένη Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική ηλικία Αθήνας
5 Κυριαζίδου Ειρήνη Νηπιαγωγών Ιωαννίνων
TEI
Θετική - Τεχνολογική
1 Σαχπελίδου Μαρία Διοίκηση Τεχνολογίας Νάουσας 4η
2 Σωτηρέλης Κωνσταντίνος Διαχείρηση Περιβάλλοντος & Φυσικών Πόρων Αγρίνιο
3 Μποτέλης Χαράλαμπος ΤΕΙ Φυτικής Παραγωγής Σίνδο
4 Μπανάβα Αλεξάνδρα ΤΕΙ Τεχνολογίας Τροφίμων Αργοστόλι
5 Ζυγάς Χάρης Πληροφορική ΤΕΙ Σίνδου
6 Πατέλη Λίτσα Εμπορίας & Διαφήμισης ΤΕΙ Θεσ/νικης
7 Μυλωνάς Ιάσων ΤΕΙ Φυτικής Παραγωγής Φλώρινα
8 Καλομενίδου Ελπίδα Ιατρικών Εργαστηρίων Λάρισσας
9 Μαραγγουδάκης Αντρέας Αγροτικής Ανάπτυξης ΤΕΙ Σίνδου
10 Χαραβόπουλος Πυθαγόρας Λογιστική Σέρρες ΤΕΙ
11 Μπέης Αστέριος Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Κοζάνης
12 Κούσιος Γιάννης Πολιτικών Δομικών Έργων Σέρρες
13 Παπαθανασίου Αθανάσιος Λογιστική Κοζάνης
14 Τυροθουλάκης Μανώλης Πολιτισμικής Τεχνολογίας & Επικοινωνίας Αιγαίου (Μυτιλήνη)