ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2016 - 2017
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
Εμμανουηλίδου Ελπιδοφόρα ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Τερζή Αναστασία ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ
Λαδάς Αλέξανδρος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  ΑΠΘ
Αναστασίου Γιάννης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  ΞΑΝΘΗ
Ορφανός Δημήτρης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  ΞΑΝΘΗ
Μπουναρέλης Δημοσθένης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΠΘ
Αποστολίδης Δημήτρης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Καπουσούζογλου Αγγελική ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΞΑΝΘΗ
Γώτη Διονυσία ΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Καραχλέ Γεωργία ΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Λίνι Σαμπίνα ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΠΘ
Χατζηαθανασίου Αθηνά ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΠΘ
Σαλαβέα Ιωάννα ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Γιαχανατζής Ανδρόνικος ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΜΑΚ
Μπακόλα Κάλλιόπη ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΜΑΚ
Τσομπανίδης Δημήτρης  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΜΑΚ
Χριστοφορίδου Ιωάννα ΧΗΜΙΚΟ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Στάσινος Φώτης ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΠΘ
Πεσματζόγλου Γιώργος ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΚΡΗΤΗ)
Παπαδόπουλος Παρμενίων ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΣΑΜΟΣ)
Πουλάκη Μαρία ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Γεωργακάκος Μίλτος ΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Νικολαίδου Εύα ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΜΑΚ
Φασουράκη Κατερίνα ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΜΑΚ
Μπούζος Κων/νος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΜΑΚ
Αναστασίου Αλεξάνδρα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΘ
Μούλλερ Δήμητρα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΘ
Βάκας Δημήτρης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΒΟΛΟΥ
Στεφανίδης Ανέστης ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ
Ιωσηφίδη Σοφία ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Πόποβα Μαρία ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Παπαντωνίου Στέφανος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 
Κουμάνη Βάσια ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΠΘ
Γιαγκούδης Δημήτρης ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΒΟΛΟΣ
Σαρίκης Κωνσταντίνος ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Βενιός Γιάννης ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΤΕΙ) 
Πατρής Γιώργος ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΣ)
Μπουμπάρης Λευτέρης ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (ΤΕΙ)
Σιαβάλα Χριστίνα ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΕΡΡΕΣ (ΤΕΙ)
Γιωτοπούλου Ξ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ  (ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ)
Κεσόπουλος Βασ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
Βουλγαράκης Βασ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
Τσαχουρίδου Δέσποινα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ)
Γκίκας Αποστόλης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΣ)
Ανδρέου Ορφέας ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
Μανιτσάς Νικόλαος ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ -ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΣΑΣ)
Σολομωνίδου Αναστασία ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΣ)
Χουρή Αναστασία ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
Κωνσταντινίδης Χάρης ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ (ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΣ)
Σαραμάντου Νικολέτα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
Ταχματζίδης Χρήστος ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ)
Τριανταφύλλου Κων/νος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
Μπαλούτη Στέλλα ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΤΕΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)
Σαρακινού Ιωάννα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)